Книги автора: Эрнест Норлинг

Сортировать:

Эрнест Норлинг. Объемный рисунок и перспектива - Новогрудок

Категория: , | Серия:

Объемный рисунок и перспектива

Незважаючи на очевидну віддаленість від основних воєн в європейській історії, Білорусь протягом багатьох років перебувала в центрі подій. Це природно вплинуло на архітектуру країни. На території країни були побудовані десятки замків, але, на жаль, лише деякі з них збереглися до наших днів. Найстаріші кам'яні замки в Білорусі можна побачити в Ліда, Крево, Новогрудок та Гродно. Тривалий час білоруські замки та палаци впали. Тільки нещодавно місцева влада почала намагатися повернути їх назад до колишнього величі. Любчанський замок був повністю реконструйований за допомогою волонтерів.

NESVIZH CASTLE
Несвижский замок в Мінській області, Білорусь (на малюнку вище), побудований ще в 16 столітті для Радзивіллс, має важку історію воєн та руйнування. Тим не менш, воно було неодноразово реконструйоване і зараз також знаходиться в процесі реставрації. Незважаючи на це, на її території активно проводяться великі фестивалі лицарів. Постійна реконструкція протягом століть призвела до того, що в наші дні палац поєднує в собі різні архітектурні стилі: ренесанс, бароко, рококо, класицизм та неоготичні. Це Крево-замок, замки в Білорусі - гості, тому що це лише два години їзди від Мінська.

КРЕВСЬКИЙ ЗАМОК
Історія Кревського замку є принаймні настільки ж багатим, як і Несвіжський замок. Тут відбувся легендарний союз Крюо, який об'єднав Велике князівство Литовське та Польщеве. Є багато легенд про цей замок. Деякі з них стосуються красивих дівчат, ув'язнених у стінах замку, деякі - про таємний тунель, що веде до столиці Литви. Також на його території існує безліч заходів, головним чином пов'язаних з фольклором та традиціями. Сам замок побудований з червоної цегли та каменю князем Гедиміна. На жаль, лише кілька розділів стін і частина Княжої вежі вижили з колишнього замку до нашого часу.

Замок МирМірський замок
У місті Мир, Гродненська область, знаходиться чудовий Мирський замок. Він був побудований в середині XVI століття і був відомий тим, що він постійно міняв своїх власників. Старовинні стіни та провулки, що оточують замок, тепер часто використовуються як декорація для зйомок фільмів, через те, що в будівлі замку можна побачити рідкісне поєднання готики, бароко та ренесансу.

Ружанський замок
Ще одна цікава область Білорусі - це палацовий комплекс в місті Ружани (білоруси часто називають його Версалем), який колись належав до династії Сапіга. До нашого часу збереглися лише основні та східні частини, а також ворота та бокові крила. Щорічно на території палацового комплексу проводяться фестивалі "Ружанська брама". Тут збираються тисячі відвідувачів не тільки з Білорусі, але і з усієї Європи.

ІНШІ ПАЛАТИ В БІЛОРУСІ
Є багато інших замків у країні. Варто окремо згадати старі та нові замки в Гродно, чорний Гольшанський замок, а також легендарна Брестська фортеця.

Замки в Білорусі вражають своєю монументальністю і миттєво оточують туристів таємничою середньовічною атмосферою. Старовинні стіни дихають історією та легендами про князів і лицарів. Це чудове місце, щоб провести час із сім'єю друзів.